Pradinis / Pramogos / Virkštininkų dvaro užeiga
1

Virkštininkų dvaro užeiga

Aprašymas:

„Virkštininkų dvaras“ – vieta įsikūrusi vos 5 km nuo Palangos ir tinkama švęsti visais metų laikais. Šio dvaro šeimininkai pasiūlys ir patars, kaip suruošti Jūsų šventę. Tai vestuvėms, jubiliejams, krikštynoms, kolektyvinėms šventėms, abiturijentų išleistuvėms ir kitom šventėm. Tad neskubėkite, sau rinktis vietos, pokyliui, jei dar nebuvote „Virkštininkų dvaro užeigoje“. Čia rasite viską: prabangiai įrengtas pokylių sales, viešbutį, pirtį, lauko estradą, vaikų žaidimo kambarį, supuokles ir t.t..

Kavinė turi dvi atskiras erdves pobūviams: pagrindinėje kavinės salėje galima surengti pobūvį iki 150 žmonių, o furšetą virš 400 žmonių. Mažojoje salėje iki 50 žmonių. Didesnėje salėje iki 100 žmonių, furšete gali dalyvauti 150 žmonių. Vasaros terasose, sezono metu, galima priimti iki 200 žmonių.

Leiskite mums:
Sudaryti valgiaraštį;
Pasirūpinti šventinėmis vaišėmis;
Papuošti stalą ir patalpas;
Patiekti valgius ir gėrimus;
Aptarnauti svečius.

Lauke Jūs galite kepti ant griliaus savo atsineštus gaminius ir naudotis lauko pavėsine, kurioje talpiname apie 25 žmones. Čia galite atšvęsti gimtadienį, krikštynas ar šiaip linksmai praleistį laiką su draugais.

Kontaktai:

UAB „Dvi šalys“
Užsakymų priėmimas kontaktinis telefonas:
Mob.tel. 8600 23235

1 2 3
PATEIKITE NAUJIENA PATEIKITE RENGINI PATEIKITE VEIKLA

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *